BENCİL KUTUP AYISI ( BUZUL ÇAĞI ) - TİYATRO ÇOCUK

İçeriğe git

BENCİL KUTUP AYISI ( BUZUL ÇAĞI )

OYUNLAR

YENİ SEZON OYUNU BENCİL KUTUP AYISI ( BUZUL ÇAĞI )
 
 

Buz gibi bir atmosferin içinde sıcacık bir hikaye…
Bir yandan Kuzey Kutbunun büyüleyici dünyasına dahil olurken bir yandan da paylaşmanın ve bir arada olmanın önemini fark ediyor olacağız.
Dev bir buz kütlesinin üzerinde, bembeyaz buzullar içinde ve tabii ki Kuzey Işıkları gölgesinde başlar hikayemiz. Kar Baykuşu, Kutup Tilkisi, Geyik ve tabii ki Kutup Ayısı gibi bir çok Kutup hayvanı bir arada huzur içinde yaşamaktadır.
Fakat kahramanımız Kutup Ayısı biraz huysuzdur ve paylaşmayı sevmez. Diğer canlılar ise Kutup Ayısı”nın bencilliğinden sürekli şikayet eder.
Fakat bir akşam tüm Kutup canlıları uykudayken bir çatırdama sesi duyulur. Ses gittikçe yükselir ve canlılar uykudan uyandıklarında bir de bakarlar ki üzerinde yaşadıkları dev buz kütlesi ikiye ayrılmış. Bir buz kütlesinde diğer canlılar ve bir buz kütlesinde yanına kimseyi yanaştırmayan Kutup Ayısı öylece bakakalmıştır.
Tek başına bir buzulun üzerinde kalakalan Bencil Kutup Ayısı hayatta kalmak için diğer canlıların yardımına ihtiyaç duyar ve hikayenin sonunda anlar ki bencillikten kimseye fayda gelmez. Paylaştıkça artar güzel olan ne varsa  bir arada oldukça üstesinden gelinir sorun olan ne varsa…
afiş 01.jpg
özet 01.jpg
01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
19.jpg
21.jpg
TİYATRO ÇOCUK
İSTANBUL / TÜRKİYE    TEL: +90 212 422 20 62
TİYATRO ÇOCUK ORGANİZASYON
İçeriğe dön